חומרים פעילים

אחד מהמרכיבים המרכזיים שלנו הוא 2QR Complex פטנט רשום. ה-"טו-קיור" הוא מרכיב צמחי הפועל ביולוגית. אנו מאמינים שהנכון הוא לשקם את האיזון הטבעי בנרתיק, ובכך להגן עליך מן המחלה עצמה ולא רק לטפל בסימפטומים. שיטת טיפול זו יעילה, מספקת הקלה מידית מונעת מן הסימפטומים לחזור ונטולת תופעות לוואי.

ל-2QR Complex יכולת ייחודית לנטרל מיקרובים מזיקים כגון פטרייה ובקטריות אחרות והוא מתאים לשימוש במקביל לנטילת תרופות אחרות.

ל-2QR Complex יכולת ייחודית לנטרל מיקרובים מזיקים כגון פטרייה ובקטריות אחרות והוא מתאים לשימוש במקביל לנטילת תרופות אחרות.

2QR Complex מופק מעלי צמח ה- Aloe Barbadensis. את ג'ל האלו אנו מייצרים במקומות שונים: קירסאו, ארה"ב, דרום אפריקה ועוד. יכולים להיות הבדלים בצבע ובריח הג'ל בהתחשב במקום גידולו של הצמח, כמות השמש והגשם שקיבל, והזמן בשנה בו הוא נקטף. צבע הג'ל יכול לנוע בין שקוף לצבע ענברי על גווניו השונים.

בטיחות ויעילות מוצרי מולטי-ג'ין מובטחת, ללא קשר לצבע הג'ל. אל תהססי ליצור אתנו קשר אם יש לך שאלות או ספק באשר לצבע המוצר.

אנטיביוטיקה ותכשירים אנטי-פטרייתיים

המרשמים המקובלים למחלות וגינליות מכילים לרוב תרופות אנטיביוטיות ואנטי-פטרייתיות. אלו תרופות יעילות לטיפול במחלה אך יש להן השפעה רבה על הגוף כולו.

מטרונידזול היא אנטיביוטיקה שנהוג לתת במקרים של ווגינוזיס בקטריאלי. לאנטיביוטיקה זו תופעות לוואי לא קלות כגון: פעימות לב מהירות, אדמומיות וחום בעור, תחושת עקצוץ, בחילות והקאות.

מוצרי מולטי-ג'ין עוזרים לאזן מחדש את הפלורה הטבעית בנרתיק. אין למוצרים השפעה על שאר הגוף ואין להם תופעות לוואי. למדי עוד כיצד עובדים מוצרי מולטי-ג'ין ועל אופן השפעתם על גופך.

איך זה עובד

למדי עוד על ההשפעות או נסי את סלקטור המוצרים שלנו על מנת למצוא את המוצר המתאים ביותר עבורך.