מדוע כדאי להשתמש במוצרי מולטי-ג'ין?

מולטי-ג'ין הינה סדרת מוצרים לטיפול אינטימי אישי. המוצרים שלנו משמשים לטיפול באי נוחות וגינלית - המלווה בתופעות כגון ריח רע מהנרתיק, גרד, תחושת צריבה והפרשה מוגברת - ועוזרים לספק סביבה אינטימית היגיינית אופטימלית.

המותג נוסד ב-1996 על ידי אנליז גואדבלד, ביולוגית במקצועה. אנליז חיפשה אלטרנטיבה לטיפול הסטנדרטי במצבים של אי נוחות אינטימית המלווה בתופעות לוואי משמעותיות שלעיתים חוזרות ונשנות.

במולטי-גין מבינים לעומק את הצרכים של נשים הסובלות מאי נוחות וגינלית ואת ההשפעה של מצבים אלה על איכות חייהן. מולטי-ג'ין מציעים מגוון של מוצרים המבוססים על מרכיבים טבעיים המאפשרים הקלה מידית לסימפטומים וללא תופעות לוואי. המוצרים שלנו מבוססים על ההרכב הייחודי 2QR ("טו-קיור") המשקם את הפלורה הטבעית בנרתיק ומחזיר אותה למצב מאוזן.


 

איך זה פועל

מולטי-ג'ין משקם ומגן על האיזון הטבעי בנרתיק. כשהפלורה הטבעית בנרתיק מאוזנת המערכת כולה מוגנת באופן טבעי מבקטריות ופטריות ושלל התופעות הנלוות אליהן. כאשר האיזון מופר עלולות להתפתח תופעות כמו גירוי, הפרשה מוגברת, ריח לא נעים ויובש.

מוצרי מולטי-ג'ין פועלים לסייע ביצירת בסביבה אופטימלית לפלורה הטבעית ובגידול חיידקים טובים העוזרים להגן על הנרתיק מפני תחושות אי נוחות וזיהומים.המוצרים שלנו

מולטי-ג'ין מציעים מגוון רחב של מוצרים לטיפול אינטימי אישי. אנו מציעים מוצרים לטיפול ומניעה של זיהומים ואי נוחות וגינלית כגון פטרייה ו-וגינוזיס בקטריאלי עליהן מתלוות תופעות כמו:

  • גרד
  • יובש
  • הפרשה מוגברת
  • ריח רע
  • גירוי

לא בטוחה באיזה מוצר להשתמש? נסי את סלקטור המוצרים שלנו על מנת למצוא את המוצר המתאים ביותר עבורך.